Mersin Gaz Aygaz Tüp Bayii
Buradasınız: Anasayfa / Mersin Gaz Aygaz Tüp Bayii
Mersin Gaz Aygaz Tüp Bayii

Mersin Gaz Ltd Şti - Aygaz Bayiliği

"Mersin Gaz, çeyrek asırdan fazla süredir müşterilerinin beklentilerini en yüksek seviyede karşılayarak Mersin’deki her dört evden birine girmektedir."

Çeyrek asırdan fazla süredir müşterilerinin beklentilerini en yüksek seviyede karşılayarak Mersin’deki her dört evden birine girmektedir.
Mersin Gaz, tüketicilerin konutlarında enerji ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına tombul ev tüpü, vanalı uzun ev tüpü, mini valfli uzun ev tüpü ürünlerini sunmaktadır.

Bu tüplerin tümü, Aygaz tesislerinde doldurulduklarının, tüm testlerden geçtiklerinin ve ilk defa kullanıcı tarafından açıldıklarının garantisi olan hologram kapak ile tüketicilere ulaştırılmaktadır.

Tüketiciler tarafından en sık kullanılan tombul ev tüpü ürününün yanı sıra, vanalı uzun ev tüpü ve minivalfli uzun ev tüpü de daha dar alanlarda kullanılmak üzere tüketicilere sunulmaktadır.

Mersin Gaz, Mezitli, Yenişehir, Akdeniz, Toroslar ileçerinde, Aydınlıkeler Mah. Akkent Mah. Bahçelievler Mah., Bahçe Mah., Yeni Mah., Seymenli Mahallelerinde bulunan şubeleri ile ev ve sanayi, tipi tüpler ile damacana su servisi yapmaktadır. ve Mersin genelinde yaygın dağıtım ağına sahiptir.

Mersin'in her noktasında yaygın bayi ağımızla, güvenli ve kaliteli hizmet, zamanında teslimat yapmaktadır.

 

Mersin Gaz Pürsu Bayiliği

Üstün Lezzet Ödülü - 2020

Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü (iTQi) tarafından 2020 yılında Belçika’da yapılan tadım testleri sonucunda Pürsu’nun tüm ürünleri “Dikkat Çeken Tat, Üstün Lezzet Ödülü” almaya hak kazanmıştır.

34 yıllık Pürsu kalitesiyle sizin ve ailenizin su tüketimini teşvik etmek için her zaman yanınızda olmaya devam ediyoruz. Sipariş ver "Pürsu damacana" kapına gelsin...

Pürsu, ürünlerini Türk tüketicisine sunarken, en üstün kalitede, hijyenik ve sağlıklı olması prensipleriyle üretmek için, üretim ve tedarik zincirinde uluslararası standartlarda teknolojik yatırımlar yapmıştır.

Pürsu, ayrıca kaynaklarının su aldığı havzaların çevre temizliğine özellikle çok önem vermektedir. Vücudumuzun %60’ı sudan oluşur ve bu su, 6 haftada bir içtiğimiz su ile yenilenir. Bu yüzden vücudunuzun sağlıkla yenilenmesi ve canlanması için içtiğiniz suyu dikkatli seçmemiz önemlidir.

Vücudunuzun ihtiyacı olan mineralleri önemli ölçüde karşılayan sular dengeli mineral yapısına sahip sulardır. 25 yıllık tecrübesi ile pazarın öncü, yenilikçi ve lider markası Pürsu Su; doğal, kendine has kalsiyum ve magnezyum içeriği ile vücudunuzun mineral ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olur.


0

0

0

0
Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi İçin hemen arayın