Tüp Gaz
  Hayat Su
  Şubeler
  Mersin Gaz Avantajları
  Kampanyalar
  Şikayet Formu
  Sosyal Sorumluluk
  İletişim Formu
   

Aygaz’dan Sağlık Işığı Projesi Kamuoyuna Tanıtıldı
Aygaz’ın 45. Kuruluş Yıldönümü vesilesiyle, 2006 yılında başlattığı projenin basına ve kamuoyuna tanıtımı amacıyla düzenlenen toplantı, Koç Holding ve Aygaz yöneticileri ile Ayışığı projesinin danışmanı Dr. Nihal Memioğlu, T.C. Sağlık Bakanlığı yetkilileri, sağlık alanında çalışmalar gerçekleştiren sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile saygın yayın organlarını temsil eden çok sayıda basın mensubu tarafından ilgiyle izlendi.

Toplantıda Aygaz Genel Müdürü ve Aygaz’ın sağlık projelerine destek veren TAP Vakfı Başkanı Caroline Koç birer konuşma yaptı. Ayışığı  projesinin Aygaz’ın Türkiye’ye bir armağanı olduğunu söyleyen Aygaz Genel Müdürü, projeyle 2007 yılının sonuna kadar 81 ilde 81 sağlık ocağının aşı odalarının baştan aşağı yenilenerek ve tüm ihtiyaçlarının karşılanarakı yerine getirilerek düzenleneceğini söyledi.

TAP Vakfı Başkanı Caroline Koç ise konuşmasında Aygaz’ın, tüm Koç Topluluğu şirketleri gibi, toplumsal problemlere duyarlı, tüketicisine yakın ve hassas bir kurum olduğunu, yarım asra yakın geçmişi boyunca milyonlarca müşterisi başta olmak üzere bütün Türkiye’ye karşı büyük sorumlulukla çalıştığını vurguladı. Aygaz’ın bayileri ve çalışanlarıyla birlikte hayata geçirdiği bu projenin, Türkiye’de özel sektörün gerçekleştirdiği önemli sağlık projeleri arasında yerini alacağına inandığını belirten Caroline Koç, konuşmasının ardından, Ayışığı Proje Danışmanı Dr. Nihal Memioğlu’na teşekkür plaketini verdi.

Aygaz bayileri ve çalışanlarının maddi ve manevi katkılarıyla hayata geçirilen projenin tanıtım toplantısına farklı illerden Aygaz bayileri de katıldı. Projeye katkı sağlayan herkese Aygaz adına teşekkür eden Aygaz Genel Müdürü, tüm bayileri temsilen toplantıya katılan Sakarya bayisi Akif Soner Köse, İzmir Karabağlar bayisi Ali Yaşayanlar, Tekirdağ bayisi Atilla Alp, Mersin bayisi Eşref Akdoğan, İstanbul Ömerli bayisi Metin Kök,  Çorum bayisi Necmi Özkaya,  Şırnak bayisi Önder Uğur, Sinop Türkeli bayisi Turan Yıldırım’a plaketlerini verdi.

 

 

 

 

 

 

Bu site enaz 1024x768 çözünürlükte en iyi görüntülenir. Lütfen soru, sorun, yorum ve görüşleriniz için iletişim kurunuz.
Lütfen sorularınız, önerileriniz ve yorumlarınız için 'iletişim' kurunuz. Kayıtlı müşterimizin 'destek bildirimi' ile iletişim kurmaları önerilmektedir.
dizayn : spatula grafik 2010
2009 - 2010 © Mersin Gaz Istiklal VD 00000000• Aydınlıkevler G.M.K. Bulvarı No: 402
Mersin TÜRKİYE