TÜPGAZ
Piknik
  Ev
  Mavi Aygaz
  İş Yeri
  Forklift
  Sanayi Tüplü LPG Sistemleri
  Cihazlar
  Hayat Su
   

  Sanayi Tüplü LPG Sistemleri

 

Sanayi tüplü LPG sistemlerimizin kurulumu ve periyodik kontrolleri güvenliğiniz için büyük önem taşımaktadır. Bu sebepten ötürü firmanıza yapılacak olan her türlü kurulum ve kontrol işlemlerini özel eğitim almış personelimiz gerçekleştirmektedir. Personelimiz 7 gün / 24 saat görev başında olmasına rağmen sizlere sistemle ilgili bilgi vermek ve bazı emniyet kurallarını hatırlatmak, kazaların oluşma ihtimalini düşürecektir.
Sanayi Tüplü LPG Sistemleri ile ilgili aşağıdaki emniyet kurallarına dikkat edilmesi gerekmektedir.

- Sanayi tüplü LPG sisteminin kurulduğu veya yedek tüplerin depolandığı mekan, yeterli miktarda havalandırılmalıdır. Bunun için havalandırma menfezleri yerleştirilmelidir.
- Belirtilen mekana kaçak olması halinde uyarı veren gaz alarm sensörü kurulmalıdır.
- Kaçak anında öncelikle sistemin gaz kesme vanası kapatılmalıdır.
- LPG tüpleri, valfleri yukarıda kalacak şekilde dik olarak kullanılmalıdır. Yan yatırarak ya da ters çevirilerek kullanılmamalıdır.
- Valflerin zarar görmemesi için tüpler valflerinden tutarak taşınmamalıdır.
- Aygaz’ın haberi olmaksızın kurulu sistemlerinizde herhangi bir değişiklik yapılmamalıdır.
- Montaj işleri Aygaz tarafından yapılan tesisatlar işçilik hatası için bir yıl, cihaz ve donanım hataları için ise üretici firmanın garantisi süresi boyunca garanti altındadır.


 

Bu site enaz 1024x768 çözünürlükte en iyi görüntülenir. Lütfen soru, sorun, yorum ve görüşleriniz için iletişim kurunuz.
Lütfen sorularınız, önerileriniz ve yorumlarınız için 'iletişim' kurunuz. Kayıtlı müşterimizin 'destek bildirimi' ile iletişim kurmaları önerilmektedir.
dizayn : spatula grafik 2010
2009 - 2010 © Mersin Gaz Istiklal VD 00000000• Aydınlıkevler G.M.K. Bulvarı No: 402
Mersin TÜRKİYE