TÜPGAZ
Piknik
  Ev
  Mavi Aygaz
  İş Yeri
  Forklift
  Sanayi Tüplü LPG Sistemleri
  Cihazlar
  Hayat Su
   

  İş Yeri

 

Aygaz, işyeri müşterilerinin talep ve beklentilerini karşılamak adına 5 farklı tüp sunmaktadır. Bu tüplerin tümü, Aygaz tesislerinde doldurulduklarının, garanti testlerinden geçtiklerinin ve ilk defa sizin tarafınızdan kullanıldıklarının garantisi olan hologram kapak ile tüketicilere ulaştırılmaktadır.

Bunun yanında teknik servis ekiplerimiz, sorunlarınızı çözmek, acil durum ve kazalarda müdahalede bulunmak için 7 gün / 24 saat görev başındadırlar.

Aygaz’ın işyerleri müşterilerine sunduğu bu ürünleri daha yakından tanıyalım.

Ticari Tüpler:
LPG kullanımının evlere oranla daha yüksek olduğu işyerlerinde kullanılmaktadır. İçinde 24 kg LPG bulunmaktadır. İşyerinizdeki tüpleri koyduğunuz yere tam olarak uyması için 300 mm çaplı uzun ve 360 mm tombul tüp seçenekleri mevcuttur.

Sanayi Tüpleri:
LPG tüketiminin çok yüksek olduğu ticari ve sanayi kuruluşlarda kullanılır. 45 kg LPG içermektedir. Miks ve propan olmak üzere iki ayrı çeşidi vardır. Miks %70 bütan, %30 propandan oluşmaktadır. Propan tüpünde ise sadece propan gazı bulunmaktadır. Propan gazı -45 C’de bile buharlaşabilen yapısı ile soğuk iklimlerde ve sanayide daha rahat kullanım sağlamaktadır.

Forklift tüpü:
Forkliftlere özel olarak üretilmiş ilk tüp olan Aygaz Forklift Tüp’ü detaylı incelemek için lütfen tıklayınız.

 


Bu site enaz 1024x768 çözünürlükte en iyi görüntülenir. Lütfen soru, sorun, yorum ve görüşleriniz için iletişim kurunuz.
Lütfen sorularınız, önerileriniz ve yorumlarınız için 'iletişim' kurunuz. Kayıtlı müşterimizin 'destek bildirimi' ile iletişim kurmaları önerilmektedir.
dizayn : spatula grafik 2010
2009 - 2010 © Mersin Gaz Istiklal VD 00000000• Aydınlıkevler G.M.K. Bulvarı No: 402
Mersin TÜRKİYE