TÜPGAZ
Piknik
  Ev
  Mavi Aygaz
  İş Yeri
  Forklift
  Sanayi Tüplü LPG Sistemleri
  Cihazlar
  Hayat Su
   

  HAYAT SU HAKKINDA

 

Haziran 1984’te üretimine başlanan Hayat Su, ambalajlı su pazarındaki en eski markalardan biridir. 25 yıllık tecrübesi ile pazarın öncü, yenilikçi ve lider markası olan Hayat Su, Adana-Şekerpınarı, Sakarya-Hendek, Antalya-Finike ve İzmir-Şaşal olmak üzere dört farklı kaynaktan tüketicilerine sunulmaktadır.

Hayat Su, ürünlerini Türk tüketicisine sunarken, en üstün kalitede, hijyenik ve sağlıklı olması prensipleriyle üretmek için, üretim ve tedarik zincirinde uluslararası standartlarda teknolojik yatırımlar yapmıştır. Hayat Su, ayrıca kaynaklarının su aldığı havzaların çevre temizliğine özellikle çok önem vermektedir.

Neden Hayat Su?

Hayat markasının en önemli amaçlarından biri tüketicileri sağlıklı ve doğal su konusunda bilinçlendirmektir. Hayat Su, eşsiz kaynaklarında doğal olarak oluşan dengeli bir mineral yapısına sahiptir. Eşsiz kaynaklarından gelen dengeli mineral bileşimi, rahatlatan ve ferahlatan tadı size canlılık verir.

Hayat Su; doğal, kendine has kalsiyum ve magnezyum içeriği ile vücudunuzun mineral ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olur.

Vücudunuzun su ihtiyacını bilen ve bu ihtiyacın en sağlıklı şekilde karşılanması gerektiğine inanan Hayat Su, sahip olduğu özellikleriyle su ihtiyacınızı karşılarken sağlığınız için gerekli olan minerallerin de vücuda alımını kolaylaştırmaya yardımcı olur. Su içmek yalnızca organlarınızın çalışmasına yardım etmekle kalmıyor, vücudunuzun yenilenmesine ve zinde kalmasına da yardımcı olur. Vücudunuzun nem dengesini koruyarak her yudumda hayat veriyor. Benzersiz lezzeti, içeriği ve yüksek kalitede üretim standartları ile Türkiye’nin suyu Hayat Su, yenilenen imajı, geniş ürün yelpazesi ve satış ağı ile hayatınıza sağlık ve canlılık katmaya devam ediyor.

 

 
Bu site enaz 1024x768 çözünürlükte en iyi görüntülenir. Lütfen soru, sorun, yorum ve görüşleriniz için iletişim kurunuz.
Lütfen sorularınız, önerileriniz ve yorumlarınız için 'iletişim' kurunuz. Kayıtlı müşterimizin 'destek bildirimi' ile iletişim kurmaları önerilmektedir.
dizayn : spatula grafik 2010
2009 - 2010 © Mersin Gaz Istiklal VD 00000000• Aydınlıkevler G.M.K. Bulvarı No: 402
Mersin TÜRKİYE