Tüp Gaz
  Hayat Su
  Şubeler
  Mersin Gaz Avantajları
  Kampanyalar
  Şikayet Formu
  Sosyal Sorumluluk
  İletişim Formu
   

Mersin Gaz

25 yıllık birikim ve tecrübe ile oluşan Mersin Gaz, şahıs firmalarının birleşmesinden oluşmaktadır. Müşterilerimize daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için kurulan firmamız bünyesinde 10 bayii barındırmaktadır.

Siz müşterilemize daha sağlıklı ve değerinde hizmet verebilmek için kurumsallaşarak hizmetlerimize her yeni gün yenilerini eklemekteyiz.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak siz müşterilermize daha hızlı hizmet verebilmek adına Mersin ilini bölgelere ayırarak size ihtiyacınız olan ürünleri en kısa süre de ulaştırmayı amaçlamaktayız.

Bizlere inter ortamından daha rahat ulaşabilmeniz için web sitemizi yayına hazırlamış bulunmaktayız. Bizlere öneri, istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu site enaz 1024x768 çözünürlükte en iyi görüntülenir. Lütfen soru, sorun, yorum ve görüşleriniz için iletişim kurunuz.
Lütfen sorularınız, önerileriniz ve yorumlarınız için 'iletişim' kurunuz. Kayıtlı müşterimizin 'destek bildirimi' ile iletişim kurmaları önerilmektedir.
dizayn : spatula grafik 2010
2009 - 2010 © Mersin Gaz Istiklal VD 00000000• Aydınlıkevler G.M.K. Bulvarı No: 402
Mersin TÜRKİYE